Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií nájdete tu.

Mapa

Top Panel
A+ R A-

Vonný marketing dnes

Každý deň a každú noc nášho života cítime rôzne tóny rôznych esencií, no aj keď mnoho z nich ostane nepovšimnutých, sú tu. Iba ak esencia poteší, spustí varovný signál, podráždi alebo privolá spomienku, tak sa zastavíme a všimneme si ju. Možno najvýznačnejšia reakcia na vôňu je z oblasti spomienok.

Skoro každý zažil nával spomienok po ucítení určitej vône. Obrázky upečeného chleba, nového auta, alebo dokonca prvého bozku môžu prísť do našej mysle s jedným jednoduchým zápachom. Môžeme zabudnúť na veci čo počúvame, jeme, a ktorých dotýkame sa, no iba v prípade ak si nezapamätáme danú vôňu.

Vonný marketing neposkytuje iba pocit z vône, no ponúka povedomie o značke, spojenie s produktmi a zmyslovú efektivitu, zmenu správania a konečný profit. Tento typ marketingu apeluje na všetky zmysly v spojitosti so značkou.

Využíva zmysly k prepojeniu so zákazníkom na emocionálnej úrovni. Multi - zmyslové skúsenosti so značkou vytvárajú určité presvedčenia, pocity, myšlienky a názory, vytvárajú obrázok značky v mysli zákazníka. No nejedná sa iba o obraz značky ale aj vybudovanie vernosti u zákazníka, vďaka ktorej sa môže dosiahnuť vyšší predaj. Pre správne a úspešné výsledky, je nutné vytvoriť s vašim partnerom tie správne rozhodnutia v oblasti použitia.

Naša najväčšia výhoda je skupina marketingových expertov a vysoko vzdelaný tím profesionálov, vrátane parfumérov. V kombinácii so znalosťami a technológiami, ponúkame skutočný "vonný marketing", ktorý exkluzívne nazývame Omnia Vonný Marketing.

K vytvoreniu správnych použití, sú požiadavky nižšie nevyhnutné: 1. Ako prvé vedieť ako vône ovplyvňujú ľudí a ich správanie. 2. Mať radu vôní na vytvorenie finálneho unikátneho roztoku. 3. Udržať zodpovedajúce druhy technológii a zariadení podľa vašich potrieb. 4. Poskytnúť globálne profesionálny servis pomocou dobre vyškolených technikov.

Zaberie niekoľko rokov k skombinovaniu všetkých týchto požiadaviek. To je dôvod prečo ponúkame Omnia Vonný Marketing.